Horory

Informace:
Mám docela v oblibě horory a krváky, takže doufám, že napíšu spoustu knih tohoto žánru :o)

Strach ze stínů

Žánr: Horor
Formát: A6
Nakladatelství: Nová Forma
Rok vydání: 2018
Počet stran: 109
Anotace:
V lesích se skrývá spousta nebezpečí, obzvláště pak v noci. Na Sandru tedy čeká nelehký úkol - musí se vydat téměř přes celou vesnici domů. Má nejen strach, ale i pocit, že ji ze tmy někdo sleduje. A když ji kroky zavedou ke zkratce přes místní les, zažívá hrůzu, jakou dosud nezažila...

Knihu si můžete koupit tady.

Příběhy z Bezejmenného Města

Žánry: Horor, povídky, fantasy, erotické
Formát: A5
Nakladatelství: Nová Forma
Rok vydání: 2020
Počet stran: 353
Anotace:
Jedno město, mnoho příběhů...
I to by se dalo říct o Příbězích z Bezejmenného Města, plných událostí, které se skutečně odehrály v našem malém městečku, jež není zakresleno doposud na žádné mapě.
Některé z nich jsou tajemné a těžko uvěřitelné, jiné pouze zajímavé, ale dost na to, aby byly zaznamenány v této sbírce plné nejrůznějších příběhů lidí žijících v této malé neklidné obci.

Jedná se o povídkový román o několika rovinách, jehož děj se odehrává v jednom českém fiktivním městě. Některé povídky se více či méně prolínají, některé příběhy jsou tajemné, krvavé, erotické či zvrácené, plné nejen různých záhad, paranormálna, morbidních vražd a duchovna, ale také portálů do jiných světů i časů. Kniha je psána formou kroniky místním kronikářem a obsahuje 39 povídek.

Knihu si můžete koupit tady.